Świeca sojowa - PODWIECZOREK - Delight Candles


89,00 zł

Świeca z bawełnianym knotem o zapachu porzeczki i malin.

Spróbuj nalewki malinowej Maryli

Czas palenia
Do 60h
Zapach
Czerwona i czarna porzeczka, Malina
Pojemność
ok. 210g
Materiał
Wosk sojowy
Ilość

Świeca od Delight Candles zainspirowana Anią z Zielonego Wzgórza autorstwa Lucy Maud Montgomery. Zapach świecy - czerwona i czarna porzeczka oraz malina - nawiązuje do niezapomnianej sceny, w której to Ania przez pomyłkę wraz z Dianą raczą się nalewką malinową Maryli. Przed wami uroczysty podwieczorek i rubinowy trunek o przepięknym aromacie, któremu nie sposób się oprzeć.
Czy po zapaleniu tej świecy powrócą do Ciebie sceny z Ani i towarzysząca im beztroska dzieciństwa? Koniecznie musisz to sprawdzić. 

Świeca stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnych wyrobów na bazie parafiny. Wosk sojowy jest hipoalergiczny, wegański i w 100% biodegradowalny, nie zawiera substancji rakotwórczych, a okres jego spalania jest nawet dwa razy dłuższy niż
w przypadku tradycyjnych świec.

W 100% naturalna własnoręcznie wyprodukowana i zapakowana świeca sojowa, powstała w niewielkiej, polskiej manufakturze DeLight Candles, stawiającej na tworzenie naturalnych i ekologicznych produktów bezpiecznych dla zdrowia. 

Wyjątkowa estetyka świec produkowanych przez DeLight Candle sprawia, że są one doskonałym wyborem na prezent, a ich długi czas spalania, wynoszący nawet 60 h, gwarantuje wiele wspaniałych chwil z ich wyjątkowym zapachem.

podobne produkty