Świeca sojowa - ZAPOMNIANE KSIĄŻKI - DeLight Candles


89,00 zł

Świeca z bawełnianym knotem o zapachu starej barcelońskiej biblioteki.

Znajdź schronienie wśród książek

Czas palenia
Do 60h
Zapach
drewno, skóra, mech, bursztyn
Pojemność
ok. 210g
Materiał
Wosk sojowy
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Deszczowy dzień w Barcelonie, znajdujesz schronienie w murach starej, zimnej katedry, a w jej wnętrzu drewniane regały uginające się pod ciężarem starych ksiąg w skórzanych oprawach. To właśnie wizja tej zakurzonej i zapomnianej przestrzeni nadała swój wyjątkowy zapach świecy sojowej od Delight Candles.

Świeca została wykonana z naturalnego wosku sojowego, posiada bawełniany knot, a jej ciężki aromat inspirowany starym księgozbiorem łączy w sobie zapachy drewna, skóry, mchu oraz bursztynu.

Świeca stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnych wyrobów na bazie parafiny. Wosk sojowy jest hipoalergiczny, wegański i w 100% biodegradowalny, nie zawiera substancji rakotwórczych, a okres jego spalania jest nawet dwa razy dłuższy niż w przypadku tradycyjnych świec.

W 100% naturalna własnoręcznie wyprodukowana i zapakowana świeca sojowa, powstała w niewielkiej, polskiej manufakturze DeLight Candles, stawiającej na tworzenie naturalnych i ekologicznych produktów bezpiecznych dla zdrowia.

Wyjątkowa estetyka świec produkowanych przez DeLight Candles sprawia, że są one doskonałym wyborem na prezent, a ich długi czas spalania, wynoszący nawet 60 h, gwarantuje wiele wspaniałych chwil z ich wyjątkowym zapachem.

podobne produkty