Świeca sojowa - PIEŚŃ OGNIA - DeLight Candles


89,00 zł

Świeca z bawełnianym knotem o zapachu orientalnym.

Poczuj moc smoków Daenerys Targaryen

Czas palenia
Do 60h
Zapach
bursztyn, szafran, drzewo sandałowe, cytrusy, nuty dymne
Pojemność
ok. 210g
Materiał
Wosk sojowy
Ilość
Obecnie brak na stanie

Zmysłową świecę sojową “Pieśń Ognia” od Delight Candles cechuje ciężki zapach o orientalnym charakterze. Jeden wdech jej dymnego aromatu przeniesie Cię prosto w niesamowity świat stworzony przez George’a R.R Martina w powieści “Gra o tron”. Daj się uwieść smoczej muzyce i zatop się w niesamowitej historii Daenerys Targaryen.

Świeca została wykonana z naturalnego wosku sojowego, posiada bawełniany knot, a jej ciężki, zmysłowy i budzący ciekawość aromat pochodzi od słodkiego bursztynu, szafranu i drzewa sandałowego, a wprawny nos wyczuje w kompozycji także obecność nut cytrusowych.

Świeca stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnych wyrobów na bazie parafiny. Wosk sojowy jest hipoalergiczny, wegański i w 100% biodegradowalny, nie zawiera substancji rakotwórczych, a okres jego spalania jest nawet dwa razy dłuższy niż w przypadku tradycyjnych świec.

W 100% naturalna własnoręcznie wyprodukowana i zapakowana świeca sojowa, powstała w niewielkiej, polskiej manufakturze DeLight Candles, stawiającej na tworzenie naturalnych i ekologicznych produktów bezpiecznych dla zdrowia.

Wyjątkowa estetyka świec produkowanych przez DeLight Candles sprawia, że są one doskonałym wyborem na prezent, a ich długi czas spalania, wynoszący nawet 60 h, gwarantuje wiele wspaniałych chwil z ich wyjątkowym zapachem.

podobne produkty