Świeca sojowa - TAM I Z POWROTEM - DeLight Candles


89,00 zł

Świeca z bawełnianym knotem o zapachu epickiej przygody.

Wyrusz na przygodę razem z Bilbo Bagginsem

Czas palenia
Do 60h
Zapach
Mech, Klon, Paproć, Tytoń
Pojemność
ok. 210g
Materiał
Wosk sojowy
Ilość
Obecnie brak na stanie

Świeca sojowa, której zapach został zainspirowany powieścią J.R.R Tolkiena “Hobbit, czyli tam i z powrotem”. Jej oryginalny aromat przywodzi na myśl wspomnienie Mrocznej Puszczy, zapach zieleni jej drzew, paproci i mchu, którym towarzyszą spokojne nuty Shire - słodycz klonu rosnącego w ogrodzie Bilbo oraz zapach tytoniu unoszący się z fajki hobbita.

Świeca została wykonana z naturalnego wosku sojowego, posiada bawełniany knot, a jej rześki, a zarazem słodki zapach został skomponowany z połączenia aromatów mchu, klonu, paproci i tytoniu.

Świeca stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnych wyrobów na bazie parafiny. Wosk sojowy jest hipoalergicznywegański i w 100% biodegradowalny, nie zawiera substancji rakotwórczych, a okres jego spalania jest nawet dwa razy dłuższy niż w przypadku tradycyjnych świec.

W 100% naturalna własnoręcznie wyprodukowana i zapakowana świeca sojowa, powstała w niewielkiej, polskiej manufakturze DeLight Candles, stawiającej na tworzenie naturalnych i ekologicznych produktów bezpiecznych dla zdrowia.

Wyjątkowa estetyka świec produkowanych przez DeLight Candles sprawia, że są one doskonałym wyborem na prezent, a ich długi czas spalania, wynoszący nawet 60 h, gwarantuje wiele wspaniałych chwil z ich wyjątkowym zapachem.

podobne produkty