Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 49,00 zł - 79,00 zł

Broda dla mężczyzn staje się coraz ważniejszą częścią  wizerunku. Nie jest to tylko swobodnie rosnący, sporadycznie przycinany zarost. Panowie coraz większą wagę przywiązują do tego, jak ich broda się prezentuje, starają się nadawać jej optymalny kształt czy też coraz częściej odwiedzają barberów, którzy dbają o to, w jaki sposób się prezentują. Oczywiście, należy pamiętać, że wizyty u specjalisty to nie wszystko! Bardzo ważna jest też regularna pielęgnacja, która pomoże zachować miękki i wspaniale prezentujący się zarost. Dzięki odpowiednio dobranym kosmetykom broda będzie bardziej podatna na stylizację, łatwiej jest ją rozczesać i sprawić, że będzie się naprawdę dobrze pielęgnować. Dlatego bardzo ważne jest, aby zaopatrzyć się w najlepsze olejki, peelingi oraz balsamy. Pamiętajmy, że odpowiednia pielęgnacja nie tylko sprawi, że męski zarost będzie się świetnie prezentował, lecz również pomoże zadbać o higienę, odpowiednio będzie dbać o skórę, na której broda przecież rośnie, która zwłaszcza potrzebuje trochę troski!  Do tego też każdy mężczyzna będzie czuł się po prostu świeżo i dobrze - kosmetyki do brody to obowiązkowe wyposażenie każdego z panów.

BRODA

BRODA

Aktywne filtry

Olejek Do Brody - BIAŁY WILK - Soap Szop

Jeżeli jest wam bliska historia Białego Wilka - Geralta z Rivii, to na pewno z uznaniem docenicie ten olejek do brody od Soap Shop.

49,00 zł Cena

Olejek do brody - JASNA STRONA MOCY - Soap Szop

Oto w pełni naturalny i wegański olej do brody dla wszystkich Dobrych Chłopców od Soap Shop. Niech  rześki aromat grejpfruta, trawy cytrynowej i aloesu dodaje Ci mocy w walce z siłami zła.

49,00 zł Cena

Royal Jester - Slick Haven - olejek do brody

"Nadworny zgrywus i psotnik, z jednej kieszeni sypie żartami, z drugiej trafnymi uwagami. Ukłony służą jedynie temu, by ukryć niewybredne gesty, w słowach recytowanej poezji wplecione są szydercze komentarze, a błazeński makijaż skrywa kwaśny uśmiech pogardy - to właśnie prawdziwy repertuar Royal Jestera." - Slick Haven

79,00 zł Cena

Olejek do brody - CIEMNA STRONA MOCY - Soap Szop

Naturalny i w pełni wegański olejek do brody Ciemna Strona Mocy od Soap Shop, dla każdego, kto marzy o zostaniu Dowódcą Imperium. Poczuj potęgę Ciemnej Strony wraz z jego głębokim, dymnym aromatem na bazie czarnego pieprzu.

49,00 zł Cena