Świeca sojowa - KREMOWE PIWO - DeLight Candles


89,00 zł

Świeca z bawełnianym knotem o zapachu toffi i karmelu.

Za zwycięstwo!!!

Czas palenia
Do 60h
Zapach
Toffi, karmel, palone masło, cukier cytrynowy
Pojemność
ok. 210g
Materiał
Wosk sojowy
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Na słodki aromat świecy sojowej “Kremowe piwo” od Delight Candles składają się zapachy toffi, palonego masła oraz cukru cytrynowego.

Zapal świecę, zamknij oczy i poczuj emocje towarzyszące Harremu oraz reszcie drużyny po wygranej w Quidditch. Świętuj razem z nimi przy kuflu Kremowego Piwa. Wznieśmy toast "Za wygrany mecz!".

Świeca stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnych wyrobów na bazie parafiny. Wosk sojowy jest hipoalergiczny, wegański i w 100% biodegradowalny, nie zawiera substancji rakotwórczych, a okres jego spalania jest nawet dwa razy dłuższy niż w przypadku tradycyjnych świec.

W 100% naturalna własnoręcznie wyprodukowana i zapakowana świeca sojowa, powstała w niewielkiej, polskiej manufakturze DeLight Candles, stawiającej na tworzenie naturalnych i ekologicznych produktów bezpiecznych dla zdrowia.

Wyjątkowa estetyka świec produkowanych przez DeLight Candles sprawia, że są one doskonałym wyborem na prezent, a ich długi czas spalania, wynoszący nawet 60 h, gwarantuje wiele wspaniałych chwil z ich wyjątkowym zapachem.

podobne produkty