Świeca sojowa - KREMOWE PIWO - DeLight Candles


89,00 zł

Świeca z bawełnianym knotem o zapachu toffi i karmelu.

Za zwycięstwo!!!

Czas palenia
Do 60h
Zapach
Toffi, karmel, palone masło, cukier cytrynowy
Pojemność
ok. 210g
Materiał
Wosk sojowy
Ilość

Na słodki aromat świecy sojowej “Kremowe piwo” od Delight Candles składają się zapachy toffi, palonego masła oraz cukru cytrynowego.

Zapal świecę, zamknij oczy i poczuj emocje towarzyszące Harremu oraz reszcie drużyny po wygranej w Quidditch. Świętuj razem z nimi przy kuflu Kremowego Piwa. Wznieśmy toast "Za wygrany mecz!".

Świeca stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnych wyrobów na bazie parafiny. Wosk sojowy jest hipoalergiczny, wegański i w 100% biodegradowalny, nie zawiera substancji rakotwórczych, a okres jego spalania jest nawet dwa razy dłuższy niż w przypadku tradycyjnych świec.

W 100% naturalna własnoręcznie wyprodukowana i zapakowana świeca sojowa, powstała w niewielkiej, polskiej manufakturze DeLight Candles, stawiającej na tworzenie naturalnych i ekologicznych produktów bezpiecznych dla zdrowia.

Wyjątkowa estetyka świec produkowanych przez DeLight Candles sprawia, że są one doskonałym wyborem na prezent, a ich długi czas spalania, wynoszący nawet 60 h, gwarantuje wiele wspaniałych chwil z ich wyjątkowym zapachem.

podobne produkty