Świeca sojowa - LUMOS CINNIMOS - DeLight Candles


89,00 zł

Świeca z bawełnianym knotem o zapachu cynamonowych ciasteczek

Otocz się magią z Harrego Pottera

Czas palenia
Do 60h
Zapach
cynamon, wanilia, ciasteczka
Pojemność
ok. 210g
Materiał
Wosk sojowy
Ilość
Obecnie brak na stanie

Świeca sojowa “Lumos Cinnimos” to kompozycja, w której korzenny zapach  cynamonu, został przełamany słodkim aromatem wanilii i ciasteczek.

Świeca doskonale oddaje klimat mroźnych, zimowych wieczorów, spędzanych w cieple kominka oraz towarzystwie słodkiego zapachu domowych wypieków.

Świeca została wykonana z naturalnego wosku sojowego, posiada bawełniany knot, a jej odurzający zapach został skomponowany z połączenia olejków o zapachu cynamonu, wanilii i ciasteczek.

Świeca stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnych wyrobów na bazie parafiny. Wosk sojowy jest hipoalergiczny, wegański i w 100% biodegradowalny, nie zawiera substancji rakotwórczych, a okres jego spalania jest nawet dwa razy dłuższy niż w przypadku tradycyjnych świec.

W 100% naturalna własnoręcznie wyprodukowana i zapakowana świeca sojowa, powstała w niewielkiej, polskiej manufakturze DeLight Candles, stawiającej na tworzenie naturalnych i ekologicznych produktów bezpiecznych dla zdrowia.

Wyjątkowa estetyka świec produkowanych przez DeLight Candles sprawia, że są one doskonałym wyborem na prezent, a ich długi czas spalania, wynoszący nawet 60 h, gwarantuje wiele wspaniałych chwil z ich wyjątkowym zapachem.

podobne produkty