Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 49,00 zł - 79,00 zł

Jak pielęgnować zarost, aby wyglądał zdrowo i jednocześnie naprawdę świetnie się prezentował? Konieczny jest tutaj zestaw kosmetyków do pielęgnacji brody, takich chociażby jak odżywcze olejki do brody. Czym odróżnia się on od klasycznych produktów, takich jak na przykład stosować można do ciała? Oczywiście bazę stanowi tutaj olej, który dostosowany jest do zarostu, jednak bardzo istotną rolę pełnią również wszelkie dodatkowe składniki odżywcze, jakie określony produkt gwarantuje. Głównym zadaniem olejków do brody jest odpowiednie nawilżenie włosów, zmiękczenie ich i sprawienie, że zarost będzie łatwiej rozczesać i odpowiednio ułożyć. Regularna pielęgnacja gwarantuje, że broda stanie się gładka i przyjemna w dotyku. Dodatkowo jest to też świetna opcja dla początkujących brodaczy, ponieważ produkty minimalizują odczuwanie swędzenia. Jednocześnie warto jest dodać, że fantastycznie pachną, dzięki czemu codzienna pielęgnacja nie będzie tylko rutyną, lecz prawdziwą, odprężającą przyjemnością.

OLEJKI

OLEJKI

Aktywne filtry

Olejek do brody - JASNA STRONA MOCY - Soap Szop

Oto w pełni naturalny i wegański olej do brody dla wszystkich Dobrych Chłopców od Soap Shop. Niech  rześki aromat grejpfruta, trawy cytrynowej i aloesu dodaje Ci mocy w walce z siłami zła.

49,00 zł Cena

Olejek do brody - CIEMNA STRONA MOCY - Soap Szop

Naturalny i w pełni wegański olejek do brody Ciemna Strona Mocy od Soap Shop, dla każdego, kto marzy o zostaniu Dowódcą Imperium. Poczuj potęgę Ciemnej Strony wraz z jego głębokim, dymnym aromatem na bazie czarnego pieprzu.

49,00 zł Cena

Olejek Do Brody - BIAŁY WILK - Soap Szop

Jeżeli jest wam bliska historia Białego Wilka - Geralta z Rivii, to na pewno z uznaniem docenicie ten olejek do brody od Soap Shop.

49,00 zł Cena

Royal Jester - Slick Haven - olejek do brody

"Nadworny zgrywus i psotnik, z jednej kieszeni sypie żartami, z drugiej trafnymi uwagami. Ukłony służą jedynie temu, by ukryć niewybredne gesty, w słowach recytowanej poezji wplecione są szydercze komentarze, a błazeński makijaż skrywa kwaśny uśmiech pogardy - to właśnie prawdziwy repertuar Royal Jestera." - Slick Haven

79,00 zł Cena