Świeca sojowa - PIEŚŃ LODU - DeLight Candles


89,00 zł

Świeca z bawełnianym knotem o zapachu zimowego lasu.

Bądź strażnikiem lodowego muru

Czas palenia
Do 60h
Zapach
Sosna, Jodła, Świerk, Cedr, Śnieg
Pojemność
ok. 210g
Materiał
Wosk sojowy
Ilość

Świeca sojowa Pieśń Lodu o mroźnym aromacie zimy. Przywodzi na myśl las, skrzypiący pod stopami śnieg i wiatr niosący zapach drzew iglastych - obraz skrzącego się w świetle słońca krajobrazu. Obraz lodowego muru z powieści George’a R.R Martina “Gra o tron”. Zima właśnie nadeszła.

Świeca została wykonana z naturalnego wosku sojowego, posiada bawełniany knot, a jej aromatyczny, żywiczny zapach zimowego lasu został skomponowany z połączenia olejków sosnowego, jodłowego, świerkowego i cedrowego.

Świeca stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnych wyrobów na bazie parafiny. Wosk sojowy jest hipoalergicznywegański i w 100% biodegradowalny, nie zawiera substancji rakotwórczych, a okres jego spalania jest nawet dwa razy dłuższy niż w przypadku tradycyjnych świec.

W 100% naturalna własnoręcznie wyprodukowana i zapakowana świeca sojowa, powstała w niewielkiej, polskiej manufakturze DeLight Candles, stawiającej na tworzenie naturalnych i ekologicznych produktów bezpiecznych dla zdrowia.

Wyjątkowa estetyka świec produkowanych przez DeLight Candles sprawia, że są one doskonałym wyborem na prezent, a ich długi czas spalania, wynoszący nawet 60 h, gwarantuje wiele wspaniałych chwil z ich wyjątkowym zapachem.

podobne produkty