Mydło - BIAŁY WILK - Soap Szop


23,00 zł

Jeżeli jest wam bliska historia Białego Wilka - Geralta z Rivii i na co dzień czujecie się trochę jak nieustraszeni wiedźmini, wówczas z całą pewnością przypadnie wam do gustu to oto mydło od Soap Shop.

Zapach
Palone drewno dęba, nuty skóry, oud, opium
Pojemność
ok. 90 g
Skład
Sodium Cocoate, Sodium Olivate & Harpagophytum Procumbens Root Extract, Sodium Shea Butterate, Sodium Cacao Butterate, Sodium Almondate,
Ilość

Produkt stworzony specjalnie dla prawdziwych łowców potworów!

Mydło o zabójczych właściwościach odżywczych i oczyszczających, za które odpowiadają aktywny węgiel, oleje roślinne, biała glinka oraz ekstrakt z czarciego pazura.  A to wszystko w akompaniamencie zapachu wyprawionej skóry, dymnych nut ogniska z drzewa dębowego, oud, opium, palo santo i piołunu oraz zimnego, metalicznego aromatu stali…a może krwi?

Za doskonałe cechy mydła odpowiada między innymi proces zmydlania użytych olejów roślinnych: kokosowego, masła shea i masła kakaowego. Odbywa się on w sposób tradycyjny - na zimno. Dzięki temu nie ma on wpływu na ich naturalne właściwości. Dodatkowo mydło dzięki obecności węgla aktywnego dogłębnie oczyszcza, natomiast porcelanowo biała glinka działa na skórę odżywczo i tonizująco.

Skład: Zmydlony olej kokosowy, zmydlona oliwa z oliwek, ekstrakt z wilczego pazura, zmydlone masło kakaowe, zmydlone masło shea, zmydlony olej rycynowy, zmydlony olej ze słodkich migdałów, gliceryna, francuska glinka biała, aromaty, węgiel aktywny.

podobne produkty